RSS
poniedziałek, 20 marca 2006
Wyjaśnienie

Niestety straciłam wszystkie wcześniejsze wpisy .. z powodu mojej głupoty informatycznej - nie wiem czy dam radę to wszystko odzyskać - nie mam kopii wpisów .. nie wiem czy chcę znowu wracać do tego i wykonwać kolejną wiwisekcję Tomka,Pawła i naszej rodziny ...

Jestem zmęczona.

09:16, szarlotka66
Link Komentarze (12) »
Chorowanki w marcowe dni

Chorujemy sobie z Tomisiem wspólnie ... nawet lekarz przepisał nam ten sam antybiotyk. Rzadko zgadzam się z decyzją podania antybiotyku synowi ale tym razem /z uwagi na bardzo wysoką gorączkę która dosłownie zwaliła Tomka z nóg/ wyjątkowo nie protestowałam. Ostatnio antybiotyk zażywał na początku czerwca a więc nie jest chyba tak źle ..

Tomek czuje się chyba zdecydowanie lepiej - gorączka już nie rośnie tak gwałtownie a w przerwach między gorączką dziecię hasa po domu z nieprawdopodobną energią ..

Moje chorowanie jest czysto problematyczne - bo przy Tomku nie daje się spokojnie chorować ..Przeczytałam mu od deski do deski opasłe tomisko z opowiadaniami "Bajeczki na Dobranoc" - prościutkie ale fajne (polecam). Zagraliśmy chyba 6 razy w grę planszową "Unia Europejska" - przekonałam się,  że dziecię biegle porusza się po mapie Europy, zna wszystkie stolice a flagi .. no właśnie - jego wiedza na temat flag krajów europejskich jest imponująca - a moja :wstyd powiedzieć - niewielka. Potem oglądaliśmy Garfilda (zabawną komedię o opasłym, egocentrycznym kocie z genialnym dubbingiem Konrata). Wrzaskliwie bawiliśmy się w policjantów i złodziei .. a kiedy padłam  wieczorem na kanapę obejrzeliśmy jeszcze komedię długo wyczekiwaną przez Tomka:

o rycerzu  z XII wieku, który przeniósł się do naszych czasów.

Fajna kreacja Jeana Reno - lubię go chociaż ostatnio specjalizuje się w filmach o mafii ociekających krwią (a ja nie znoszę tego gatunku).

I tak minął dzionek ... ja niestety nie bucham taką energią jak Tomek ale mam nadzieję że się jakoś zreanimuję...

18.03

09:15, szarlotka66
Link Komentarze (1) »
| < Marzec 2006 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31